Salir

Movil logo

Salir

Movil logo

ELANCO HAKKINDA

Elanco olarak, sağlıklı hayvanların günümüzün önemli sorunlarından bazılarını çözebileceğine inanıyoruz. Üreticiler, veteriner hekimler, evcil hayvan sahipleri, paydaşlarımız ve bir bütün olarak toplum için değer yaratmaya çalışan; kötü beslenme, obezite, yalnızlık ve akıl sağlığından, çevre sağlığı ve sürdürülebilirliğe kadar günümüzün en büyük problemlerinden bazılarına çözüm bulma konusunda fark yaratmaya odaklı bir hayvan sağlığı şirketiyiz. Çünkü hayvanların yaşamı iyileştirmek, hepimizin hayatını güzelleştirmektir.

VİZYONUMUZ | Yaşamı zenginleştiren çiftlik ve pet hayvanları

Vizyonumuz ile hayvanların, insanların ve dünyamızın refahını artırıyoruz.

TAAHÜDÜMÜZ | İş ortaklarımıza değer katmak ve hayvan sağlığını iyileştirmek için ara vermeksizin yenilikler sunacağız.

Yenilikçi ürünler, uzmanlık ve hizmetlerimizle hayvanların sağlığını iyileştirerek ve değer yaratarak yanınızda olacağız. Evcil hayvanlardan çiftlik hayvanlarına, hayvanların sağlığı ve refahı, toplum için daha önce hiç bu kadar önemli olmamıştı. Ancak bunlar, 1954'ten beri bizim için önemli olan konular.


img1

Veteriner hekimlere, üreticilere ve evcil hayvan sahiplerine, hayvanların sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olacak ürün ve hizmetlerle destek veriyoruz. Ürünlerimiz ve bilgi hizmetlerimiz, 90’ı aşkın ülkede çiftlik hayvanlarında ve evcil hayvanlarda görülen hastalıkların önlenmesine ve tedavi edilmesine yardımcı oluyor.


img2

Temel gelişme alanlarına odaklanan, sürdürülebilir bir yenilik akışı sunan ve üretkenliği artıran hedef odaklı bir stratejiyle iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza değer yaratıyoruz.